Home

Copánky

Ceník

Galerie

Kontakt

e-shop

 
Nabídka:
 

     Rasta copánky

     Open rasta copánky

     Francouzské copánky

     Pseudo dredy
 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RASTA COPÁNKY

Rasta copánky se mohou plést i z krátkých vlasů, jejichž minimální délka je zhruba 7cm. Rasta copánky vydrží 3 - 5 měsíců. Záleží na tom, jak rychle Vám rostou vlasy. Délka i tloušťka copánku závisí samozřejmě na vašem výběru. Copánky se dají normálně mýt, nejlépe bylinným šampónem bez kondicionéru asi jednou za čtrnáct dní.

Rasta copánky jsou nenáročné na údržbu. Zároveň je možné z nich vytvořit spoustu účesů. Jsou vhodné i pro zákaznice s méně hustými vlasy, protože copánky zvětšují objem. Dále jsou rasta copánky vhodné i jako společenský či svatební účes. Rasta copánky jsou vhodné pro ženy či muže, kteří chtějí z krátkých vlasů vytvořit dlouhé.

Rasta copánky vlastní vlasy nepoškozují, naopak je chrání před sluncem, vysoušením a dávají jim odpočinout od fénů a chemických přípravků. Při pletení je důležité, aby se copánky příliš neutahovaly a tím aby nedošlo k namáhání vlastních vlasů. Stejně tak je důležité neopalovat copánek v místě růstu vlastních vlasů.

Počet copánků se zpravidla pohybuje mezi 150 až 300 kusy. Záleží vždy na zákazníkovi a jeho přání.

Rasta copánky pleteme v jakékoliv délce. Tloušťka copánků bývá kolem 5mm. Délka i tloušťka copánků závisí vždy na přání zákazníka.

Doba pletení záleží na zvolené délce copánků. Snažíme se dobu pletení vždy přizpůsobit individuálním požadavkům a časovým možnostem zákaznic. Většinou se pohybuje v rozmezí 6- 12 hodin. Copánky pleteme pouze z Kanekalonu.

KANEKALON je nerozeznatelný od pravých vlasů. Rovněž je možné si vybrat z různých délek, druhů a barev. Barvy lze mezi sebou míchat. Na upletení celé hlavy je třeba 6 - 8 balení.

Největší výhody copánků:

•          sluší opravdu každému a jedná se o velmi atraktivní účes, který Vám dodá sebevědomí

•          nevyžadují žádnou zvláštní údržbu, vypadají pořád skvěle a to i po ránu

•          mohou Vám pomoci přečkat dobu růstu krátkých vlasů nebo jiného střihu, který je   

           náročný na údržbu

•          dají odpočinout Vašim vlastním vlasům od fénů, barev a chemických přípravků

Rozpletení copánků

Při nošení rasta copánků nedochází k ničení vlasů!! Vlasy po rozpletení bývají jen 14 dní mírně unavené. Při rozpletení copánků vypadá spousta vlasů, ale jde o ty vlasy, které vypadávají běžně. Po sundání rasta copánků není vhodné vlasy hned odbarvovat kysličníkem. Odbarvení je možné provést za 14 dní.

Otevřené - open rasta

Otevřené copánky se naplétají stejně jako klasické copánky s tím, že copánek je zapleten jen kousek a zbytek materiálu je ponechán volný. K dispozici je mnoho materiálů a barev. Délka nápletu se pohybuje mezi 4 až 8 hodinami.
Údržba záleží na použitém materiálu, některé tzv. povoskované materiály mají velmi dlouhou trvanlivost, některé materiály potřebují trochu vaší péče mléky na olejové bázi, česání atd. Účes vydrží 2-5 měsíců, ideální doba je 3 měsíce.

 

© SaFiTe  - Všechna práva vyhrazena.